Vitajte na stránkach To beriem!   
 Správy
 Reportáže
 Cestovné kancelárie
 Dovolenky
 Ubytovanie
 Doprava
 Auto-stop
 Turistické info
 Teploty morí
 Kurzy
 Fórum
 Galéria
 Linky

Cestovné kancelárie
Login:
Heslo:
 
registrácia | zabudli ste ...
Notifikácia e-mailom
Chcete pravidelne dostáva informácie o aktuálnom dianí na To beriem? Prihláste sa!
   prida
   upravi
   ubra
Farebný profil
Vyberte si farebný profil pre ToBeriem!

 PoÄžsko : MAZURSKÁ JEZERA NA KOLE A NA LODI   

Pozor: dovolenka už expirovala!

Požsko : MAZURSKÁ JEZERA NA KOLE A NA LODI 9 590,- CZK
30.6.2019 - 6.7.2019
(celkovo - 7 dní)
Strava: pol penzia
Doprava: autobusová
Ubytovanie: hostel
Na kole krajinou Mazurských jezer, jedním z nejmalebnějších míst Evropy, nazývaném „zelené plíce“ Polska. Dokonalými cyklostezkami po nefrekventovaných silničkách a písčitých cestách mezi tisíci jezer propojených kanály a říčkami, které vytvářejí ideální region pro mnoho druhů vzácné flóry a ptactva. Z paluby výletní lodě, na kole či na pronajaté jachtě můžeme obdivovat pralesy, chráněné vodní rostliny, rezervace zubrů a labutí. Uvidíme staropruská opevnění, zámky a kostely, křižácké hrady a pevnosti, válečné bunkry a mnoho dalších historických krás tohoto regionu.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.-2.den: Žďár nad Sázavou - Borecký prales - Giżycko. Autobusem do Polska. Zachovalý Borecký prales, středisko chovu zubrů ve Wolisku, na kole rezervací Spytkowo kolem historických dvorů, barokních kostelů, zbytků opevnění, všudypřítomných jezer a kolem tvrze Boyen do kempu u Giżycko.

3.den: Giżycko, Hitlerovo „Vlčí doupě“. Giżycko - křižácký hrad, unikátní otáčivý most. „Modrou“ cyklostezkou, typickými městečky mezi jezery Dargin a Mamry, přes Pozezdrze s kostelem a nedalekým polním sídlem SS. Zámek Sztynort, Hitlerovo nedobytné „Vlčí doupě“, chráněná krajinná oblast Glazowska s tisíci kameny.

4.den: Gorazdowo, Hrad Ryn. Hospodářské stavení v Gorazdowo, usedlost v Monetki, bývalé středisko kultury Ariánů Stará Rudówka, hrad křižáckých rytířů Ryn a zděné domy ve městě. Zpět přes staropruské hradiště v Orlo, nebo dále na gotický kostel a barokní zámek v Nakomiady a muzeum Mazurské země v Owczarki.

5.den: Lodí po soustavě jezer Giżycko - Mikolajki, rezervace j.Lisunie. Vyhlídková cesta pronajatou lodí po jezerech spojených unikátní soustavou kanálů z Giżycka do „perly Mazur“, městečka Mikolajki s historickými domy. K obřímu jezeru Œniardwy se svou legendou o zakleté dívce. Odpočinek, koupání či na kole do přírodní rezervace vodních rostlin jezera Lisunie.

6.-7.den: Łuknajno, kolem j.Œniárdwy - Wejsuny - Žďár n.Sáz. Na kole z malebného městečka Mikolajki kolem největšího polského jezera Œniardwy, přírodní rezervace Łuknajno s největší evropskou rezervací divokých labutí (UNESCO) a kolem mnoha dalších jezer, působivý kostel v Okartově, přes mosty a lesními cestami, plហv Novych Gutech, splav v Karwiku, památné stromy a možnost koupání na jednom z osmi ostrovů či pláži NiedŸwiedzi Róg. Autobusem zpět domů.

Obtížnost: 2-3, doporučujeme cross, MTB
Délka tras: busem 2200 km, lodí 45 km, na kole 0-300 km
Počasí: vzduch 22-26 °C, voda 17-20 °C
Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, Přerov, Ostrava
Termín (1381): 30.6. - 6.7. 2019
cena v Kč: 9 590,-

Termín (1382): 21.7. - 27.7. 2019
cena v Kč: 9 490,-

Termín (1383): 18.8. - 24.8. 2019
cena v Kč: 9 290,-

V ceně je: Doprava autobusem, přeprava kol, vyhlídková cesta lodí z Giżycko do Mikolajki, polopenze, 4x ubytování v hoteliku ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, průvodce, zdravotní připojištění, inf. materiály a DPH.

Nomád s.r.o. | 5.12.2018 13:27.56
Diskusia o dovolenke
(zatiaž žiadny príspevok)
spä


 kontakt | reklamné podmienky | naše ikony Š 2000-2014, A.I.S., s. r. o. 
 Vygenerované za: 0,018 sec.