Vitajte na stránkach To beriem!   
 Správy
 Reportáže
 Cestovné kancelárie
 Dovolenky
 Ubytovanie
 Doprava
 Auto-stop
 Turistické info
 Teploty morí
 Kurzy
 Fórum
 Galéria
 Linky

Cestovné kancelárie
Login:
Heslo:
 
registrácia | zabudli ste ...
Notifikácia e-mailom
Chcete pravidelne dostáva informácie o aktuálnom dianí na To beriem? Prihláste sa!
   prida
   upravi
   ubra
Farebný profil
Vyberte si farebný profil pre ToBeriem!

 AustrĂĄlia : AUSTRÁLIE - DVĚ TVÁŘE NEJVZDÁLENĚJŠÍHO KONTINENTU   

Austrália : AUSTRÁLIE - DVĚ TVÁŘE NEJVZDÁLENĚJŠÍHO KONTINENTU 95 790,- CZK
7.11.2018 - 25.11.2018
(celkovo - 19 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká
Ubytovanie: motel
Slavný monolit Ayers Rock, podzemní obydlí v Coober Peddy, veletok Murray, Pobřeží vraků, útesy Dvanáct apoštolů, deštné pralesy. Velký zážitek na slavném Velkém bariérovém útesu i s možností potápění. Metropole Canberra, velkoměsta Brisbane a Adelaide, věční rivalové - Sydney a Melbourne.

PROGRAM ZÁJEZDU 1101: AUSTRÁLIE
1.-4.den: Praha - Sydney. Odlet do východní Austrálie, Sydney - největší a nejživější australské město: Opera (UNESCO), Harbour Bridge a historická přístavní čtvr Quay, vibrující Darling Harbour a City, možnost výjezdu na druhou nejvyšší stavbu Austrálie (309 m) - televizní věž s vyhlídkou na město aj.

5.-8.den: Sydney - Canberra - Melbourne. Canberra - hlavní město plné parků a vodních ploch s unikátní budovou parlamentu. Jízda kolem Australských Alp, nejvyššího pohoří Austrálie s nejvyšší horou Mt. Kosciusko (2228 m) do „evropského“ Melbourne. Prohlídka města, v podvečer možnost výletu na Phillip Island za tučňáky. Bizarní Great Ocean Road: Pobřeží vraků, skalní útvary v moři - Dvanáct apoštolů, Loch Ard Gorge, zřícený London Bridge. Deštný prales a stromové kapradiny v N.P. Great Otway. Skalní jehly v N.P. Grampians. Největší australská řeka Murray.

9.-13.den: Adelaide - Uluru. Metropole jižní Austrálie Adelaide. Port Augusta ve Spencerově zálivu. Cesta do rudého středu Austrálie. Světové opálové centrum - Coober Pedy: zlaté doly a největší naleziště opálů, podzemní obydlí hledačů polodrahokamů, ohromující podzemní tunely a kostely. Cesta pouštěmi teritorii aboriginů k vyhlášenému Kings Canyonu - prohlídka a možný trek. Posvátný Ayers Rock (Uluru) - největší kámen světa. Pustina skalních homolí Olgas (Kata Tjuta).

14.-17.den: Alice Springs - Sunshine Coast - Brisbane. Odjezd do Alice Springs. Pobyt a odpočinek v největším městě vnitřní Austrálie a jejím geografickém středu. Přelet do Brisbane, přejezd do oblasti Sunshine Coast a Noosa vyhlášené skvělými plážemi a příjemným klimatem. Pobyt na plážích s možností zajímavých výletů, např. na největší písečný ostrov světa Fraser Island nebo lodí na Great Barrier Reef - „největší živou věc na světě“: šnorchlování, potápění v tropickém ráji útesů Korálového moře. Návrat do moderního subtropického Brisbane v nejvýchodnější části Austrálie.

18.-19.den: Brisbane - Praha. Odlet domů (1101) nebo na Nový Zéland (1103).

Délka tras: letadlem 38 000 km, po zemi 7500 km, pěšky 5x 4-10 km (volitelně)
Počasí: vzduch 22-32 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (1101): 7.11. - 25.11. 2018
cena v Kč: 95 790,-

V ceně je: Doprava. Vyřízení australských víz. Ubytování. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní letecká a přelet Alice Springs - Brisbane včetně letištních tax a poplatků. Po trase pronajatý mikrobus řízený průvodcem. Ubytování: Motely a hotely, chatky/bungalovy, apartmány - pokoje většinou s příslušenstvím a možností přípravy jednoduchých jídel, po 3-4 osobách. 2-lůžkový i 1-lůžkový pokoj možný za příplatek - bližší informace v CK nebo na www.nomad.cz.


Možnost spojení tras 1101 (Austrálie) a 1102 (Nový Zéland) do nejoblíbenější varianty 1103 s kompletním programem.
V ceně je i přelet z Austrálie (Brisbane) na Nový Zéland (Christchurch).
Termín (1103): 7.11. - 8.12. 2018, cena v Kč: 136 990,-

Nomád s.r.o. | 25.1.2018 11:41.09
Diskusia o dovolenke
(zatiaž žiadny príspevok)
spä


 kontakt | reklamné podmienky | naše ikony Š 2000-2014, A.I.S., s. r. o. 
 Vygenerované za: 0,015 sec.