Vitajte na stránkach To beriem!   
 Správy
 Reportáže
 Cestovné kancelárie
 Dovolenky
 Ubytovanie
 Doprava
 Auto-stop
 Turistické info
 Teploty morí
 Kurzy
 Fórum
 Galéria
 Linky

Cestovné kancelárie
Login:
Heslo:
 
registrácia | zabudli ste ...
Notifikácia e-mailom
Chcete pravidelne dostáva informácie o aktuálnom dianí na To beriem? Prihláste sa!
   prida
   upravi
   ubra
Farebný profil
Vyberte si farebný profil pre ToBeriem!

 Taliansko : LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ   

Pozor: dovolenka už expirovala!

Taliansko : LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ 10 390,- CZK
17.7.2018 - 22.7.2018
(celkovo - 6 dní)
Strava: pol penzia
Doprava: autobusová
Ubytovanie: hotel
Průzračné jezero Lago di Garda, obklopené horskými velikány, rekreační střediska s nespočtem kaváren a okolí modrozelených hladin desítek jezer nabízejí atraktivní podívanou a s podporou autobusu i snadné cyklotrasy. Pohodové sjezdy od horských jezer kolem středověkých hradů s výhledy na Gardu, krajem lesů a vinic s možností koupání a odpočinku. Také ale kdo chce, může zvolit cestu pro „drsňáky“ - náročná stoupání a prudké sjezdy do údolí. Ubytování v pohodlném 2-3* hotelu nedaleko Lago di Ledro.

PROGRAM ZÁJEZDU:
1.den: Žďár nad Sázavou - Trento - Lago di Ledro. Přes Německo a Rakousko do Itálie. Trento, město koncilu, náměstí Piazza Duomo, katedrála, historické domy a paláce. Podél řeky Adige k jezeru Lago di Garda, kde rád trénuje R. Kreuziger, a jehož okolí nabízíme díky podpoře autobusu s možností volby pro začátečníky, nebo drsňáky.

2.den: Lago di Tenno. Cyklotrasa (nebo busem s turistikou) k jednomu z nejhezčích alpských jezer Lago di Tenno s průzračnou tyrkysovou vodou. Pro náročné přes chatu S. Giovanni k Lago di Tenno nebo na kole sedlem Ballino k Mt. Misone. Pak sjezd zpět k Lago di Garda po cestě „via Mattoni“. Koupání v jezeře, relaxace, volný program.

3.den: Verona, Riva del Garda. Autobusem výlet do města Romea a Julie Verony: aréna, dům Julie, římské památky aj. Z Verony busem do Malcesine na břehu Lago di Garda a na kole do letoviska Riva del Garda, které je perlou jezera s hradem Rocca. Alternativně lanovkou na Monte Baldo s vyhlídkou či náročná celodenní cyklotrasa na masiv Monte Baldo s výhledy na jezero, parádní sjezd přes Brentonico do Rivy.

4.den: Lago di Ledro. Odpočinkově k jezeru Lago di Ledro. Pro zájemce náročná královská etapa k jezeru Lago di Ledro, dále k jezírku Ampola, odtud serpentinami a průsmyky Tremalzo a Passo di Nota s adrenalinovými sešupy do Riva del Garda a k Lago di Garda.

5.-6.den: Lago di Cavedine - Žďár nad Sázavou. Volno s koupáním v Gardě, nebo cyklostezkou kolem jezera Lago di Cavedine a k hrádku Drena. Sjezd podél řeky Sarca mezi skalami přes Dro a Ceniga, chráněnou rezervací skal „Marocche“ a přes starobylé lázeňské Arco s majestátním hradem na skále do Riva del Garda. Možnost výletu do náročného stoupání v serpentinách pod Monte Stivo. Návrat domů.

Obtížnost: 1-3, doporučujeme MTB, cross, (silniční)
Délka tras: autobusem 2300 km, na kole začátečníci: 0-120 km, vrchaři: 300 km
Počasí: vzduch 23-27 °C, voda 20-23 °C
Odjezdy: Brno, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Praha, Plzeň

Termín (1291): 17.7. - 22.7. 2018
cena v Kč: 10 390,-

V ceně je: Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 4x ubytování v 2-3* hotelu s polopenzí, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.


129 LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ: http://www.bikemap.net/route/498841

Nomád s.r.o. | 25.1.2018 11:01.15
Diskusia o dovolenke
(zatiaž žiadny príspevok)
spä


 kontakt | reklamné podmienky | naše ikony Š 2000-2014, A.I.S., s. r. o. 
 Vygenerované za: 0,018 sec.