Vitajte na stránkach To beriem!   
 Správy
 Reportáže
 Cestovné kancelárie
 Dovolenky
 Ubytovanie
 Doprava
 Auto-stop
 Turistické info
 Teploty morí
 Kurzy
 Fórum
 Galéria
 Linky

Cestovné kancelárie
Login:
Heslo:
 
registrácia | zabudli ste ...
Notifikácia e-mailom
Chcete pravidelne dostáva informácie o aktuálnom dianí na To beriem? Prihláste sa!
   prida
   upravi
   ubra
Farebný profil
Vyberte si farebný profil pre ToBeriem!

 ÄŒĂ­na : NEJKRÁSNĚJŠÍ SCENÉRIE ČÍNY   

Čína : NEJKRÁSNĚJŠÍ SCENÉRIE ČÍNY 66 990,- CZK
20.10.2018 - 4.11.2018
(celkovo - 16 dní)
Strava: raňajky
Doprava: letecká
Ubytovanie: hotel
Putování jižní a východní Čínou z Hongkongu do Šanghaje po místech, která patří jednoznačně k tomu nejkrásnějšímu, co Čína nabízí. Fantastický kraj vápencových homolí na řece Li. Pohádkové výjevy jak z jiného světa (ne náhodou se film Avatar natáčel právě zde) v národním parku Čang-ia-ie, umocněné procházkami, při nichž mrazí, po průhledném skleněném mostě a chodníku nad bezednými propastmi. Opěvovaná panoramata Žlutých hor s výletem na jejich nejvyšší vrchol. Třetí nejdelší a nejvodnatější veletok světa - Jang-c´-iang (Dlouhá řeka), jehož povodí obývá na půl miliardy lidí. Bývalé kolonie Hongkong a *Macao i jedno z největších světových velkoměst Šanghaj.

PROGRAM ZÁJEZDU:
1.-3.den: Praha - Hongkong. *Macao. Let do bývalé výspy Británie v Číně - Hongkongu: vyhlídka na město z Victoria Peak (552 m), projížďka double deckerem, mrakodrapy, přístav. Možnost návštěvy zábavního Ocean Parku s obřím akváriem (bývalé největší na světě) a ZOO se živými pandami. Aberdeen na jihu ostrova Hongkong s „plovoucí vesnicí“ rybářů lidu Tanka a množstvím rybích restaurací. Fakultativně výlet lodí do dříve portugalské kolonie Macaa: ruiny katedrály Sao Paolo, pevnost Monte Fort, kasína.

4.-6.den: Kuej-lin (Guilin) a okolí. Přes metropoli čínských gurmánů Kanton (Guângzhou) na Perlové řece do Kuej-linu, dle samotných Číňanů „nejkrásnějšího místa na světě“. Krasové scenérie, jeskyně Rákosové flétny, vyhlídka z vrchu Osamělé nádhery. Lung-šeng (Longsheng) - nejslavnější čínské rýžové terasy s impozantními, několik set metrů vysokými políčky. Jang-šuo (Yangshuo) - kraj světoznámých vápencových homolí. Výlety po okolí - pěšky či na pronajatých kolech: jeskyně, domorodé vesničky s trhy, rybáři lovící pomocí cvičených kormoránů. Pro zájemce výlet lodí po řece Li-iang.

7.-10.den: N.P. Čang-ia-ie (Zhangjiajie). Přejezd na severovýchod do kraje fantastických scenérií a adrenalinových zážitků. Procházky v „levitujících“ horách Tchien-c´ (Tianzi): neuvěřitelné skalní věže známé z filmu Avatar. Chodník se skleněnou podlahou na kolmé skalní stěně ve výšce 1400 m v pohoří Tchien-men (Tianmen). Nejdelší (430 m) a nejvyšší (300 m) skleněný most na světě nad čínským Grand Canyonem.

11.-13.den: Chuang-šan (Huángshan). Na východ do masivu Chuang-šan. Nejslavnější čínské přírodní scenérie Žlutých hor se 72 vrcholky: lanovkou a pěšky na nejvyšší vrchol Lotosový květ (1864 m), koupání v termálech Nachového obláčku.

14.-16.den: Šanghaj - Praha. Povodím Dlouhé řeky na východ až k jejímu ústí do Východočínského moře. Šanghaj, největší město Číny a asi nejdynamičtější město Asie: nábřeží Bund, vyhlídka z Perly Orientu, 468 m vysoké televizní věže. Možnost plavby lodí po řece Čchuang-pchu centrem města kolem nejznámějších mrakodrapů, návštěvy představení akrobatů aj. „Benátky Orientu“, jedno z osmi „vodních měst“ u Velkého kanálu a jezer při ústí Jang-c´-iangu - Tchung-li (Tongli): malebné středověké město vodních kanálů a typických kamenných mostů. Transfer na letiště nejrychlejším vlakem světa Maglev (až 431 km/hod). Odlet domů.

Délka tras: letadlem 18 000 km, po zemi 3300 km, pěšky 6x 4-12 km (volitelně)
Počasí: vzduch 18-28 °C, voda 23-26 °C
Nástupní místo: Praha

Termín (761): 20.10. - 4.11. 2018
cena v Kč: 66 990,-

V ceně je: Doprava. Víza a jejich vyřízení. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká včetně tax a poplatků, veřejná a nájemní (především vlaky - včetně jízdy superexpresy CRH a Maglev, autobusy, minibusy, taxi, metro). Ubytování: Hotely a penziony - dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, 2x noční přejezd v klimatizovaném lehátkovém vlaku. 1-lůžkový pokoj za příplatek 7800 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (většinou na asijský způsob).

Nomád s.r.o. | 19.1.2018 10:22.46
Diskusia o dovolenke
(zatiaž žiadny príspevok)
spä


 kontakt | reklamné podmienky | naše ikony Š 2000-2014, A.I.S., s. r. o. 
 Vygenerované za: 0,016 sec.